Ariana

Ariana

Ariana - płytki ceramiczne łazienkowe Warszawa
Ceramika do łazienki

Italy Design oferuje Państwu płytki ceramiczne Ariana i kilku producentów. Wybraliśmy ich spośród szerokiej oferty, zwracając uwagę na to, aby dostarczyć Państwu jak najlepszy produkt. W naszej ofercie znajdą Państwo płytki włoskiego producenta marki Ariana. Ariana łączy w sobie wszystko to, co czyni Italię tak zachwycającą. Ceramika Ariana jest niemal doskonała. Perfekcyjnie oddaje piękno i elegancję w nienachalny, minimalistyczny sposób. Płytki tego włoskiego producenta doskonale współgrają z produktami, które można umieścić w domowych przestrzeniach. Ponadto dzięki szerokiej gamie rozmiarów oraz wzorów i ich nieskończonych możliwościach kompozycyjnych idealnie wpisują się w przestrzenie wykorzystywane do handlu detalicznego czy hotelarstwa.

Płytki ceramiczne Ariana Warszawa
Płytki ceramiczne Ariana Warszawa

Wszecgstronne zastosowanie

Płytki Ariana

Ceramika marki Ariana stanowi połączenie inspiracji czerpanych z różnych struktur i materiałów oraz niesamowitego gustu architektonicznego. Dlatego płytki Ariana są tak chętnie wybierane przez planistów i projektantów. Tą ceramikę z powodzeniem wykorzystuje się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów o zastosowaniach komercyjnych, mieszkaniowych, detalicznych, hotelarskich, SPA, kosmetycznych i spożywczych. Jak widać płytki Ariana pasują do każdego rodzaju pomieszczenia nadając mu oryginalny, niezwykle estetyczny i wyjątkowy charakter.

Bogactwo wzorów i kolorów

Italy Design

Ariana to producent eleganckich i innowacyjnych pokryć ceramicznych o współczesnym smaku, podążającym po ścieżce ewolucji stylistycznej i technologicznej. Gama produktów Ariana rozwija typowe materiały do projektowania z zaskakującymi efektami drewna, teksturami, które odwzorowują najszlachetniejsze naturalne kamienie i marmury, a także bardziej nietypowe powierzchnie inspirowane różnymi tkaninami i skórą. Gama wzorów i kolorów płytek Ariana wychodzi naprzeciw oczekiwaniom projektantów i klientów zwracających uwagę na styl i najnowsze trendy.

Płytki ceramiczne Ariana Warszawa

Kolekcje płytek Ariana

Płytki ceramiczne Ariana Warszawa

ANIMA

Kolekcja, w której została osiągnięta idealna równowaga między naturalnym wyglądem kamienia a industrialnymi właściwościami betonu. Pozornie jednolita wapienna powierzchnia usiana drobnymi kamykami sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowania w eleganckich, współczesnych przestrzeniach.

Płytki Ariana Warszawa

STORM

To kolekcja, która na nowo interpretuje kamień Pulpis, wykorzystując kontrastujące efekty żyłek i lekko teksturowaną powierzchnię. Storm występuje w czterech kolorach: najciemniejszy odcień Mud (wiernie odwzorowujący tytułowy naturalny materiał), bardziej neutralne odcienie Grey i Sand oraz White. Dostępny w szerokiej gamie rozmiarów modułowych opartych na formacie 120×120 cm, nadaje wyrazisty, nowoczesny charakter przestrzeniom mieszkalnym i może być używany zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Płytki Ariana Warszawa

NOBILE

Inspiracją dla tej kolekcji jest wielokolorowe piękno wysokiej jakości marmuru świetnie wpisujące się w eleganckie wnętrza.

Ceramika Ariana Warszawa

EPOQUE + EPOQUE21

Kolekcje inspirowane rzadkimi odmianami marmuru, eleganckie i wysoce dekoracyjne. Atrakcyjność tych powierzchni dodatkowo jest wzmocniona przez ekskluzywne wykończenia, takie jak antique 3D.

Ceramika Ariana Warszawa

Innowacyjność

Płytki Ariana

Ariana jako synonim innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i produkcji pokryć zewnętrznych i wewnętrznych wykorzystuje ewolucję technologiczną, która ma na celu podniesienie parametrów technicznych ceramiki i gresu porcelanowego sprzyjając funkcjonalności i łatwości montażu. Ten włoski producent posiada również certyfikowane gamy produktów, w których podczas procesu produkcyjnego wykorzystuje wysokiej jakości surowce w minimum 40% odzyskiwane z innych procesów, co świetnie wpisuje się w hasła prowadzenia odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu.

Odpowiedzialność
zrównoważonego biznesu

Wszystkie płytki Ariana wyróżniają się interesującym designem i zawsze są synonimem jakości Made in Italy, którego uzyskanie wiąże się ze spełnieniem coraz bardziej restrykcyjnych i zaawansowanych standardów zrównoważonego rozwoju. Ariana podejmowanymi przez siebie działaniami promuje odpowiedzialność środowiskową, ekonomiczną i społeczną wnosząc konkretny wkład w innowacje w sposobie projektowania, budowania i użytkowania budynków.
Misją przyświecającą kadrze zarządzającej producenta Ariana jest koncentrowanie się na fundamentalnych zasadach, takich jak innowacje technologiczne i poprawa jakości życia, rozumiana jako zwiększenie dbałości o środowisko.
Cykl produkcyjny tej włoskiej firmy jest w 100% zgodny z rygorystycznymi standardami zrównoważonego rozwoju, które są stopniowo podnoszone, aby sprostać potrzebom budownictwa przyjaznego środowisku naturalnemu.

Ceramika Ariana Warszawa
Ceramika Ariana Warszawa

Warte polecenia

Płytki Ariana

Jeśli poszukują Państwo płytek o wyjątkowych walorach estetycznych, pasujących do różnych aranżacji, a które jednocześnie będą trwałe i precyzyjnie wykonane w odpowiedzialnych i zrównoważonych procesach – z czystym sumieniem, mając na uwadze wszystkie te czynniki, polecamy Państwu płytki włoskiego producenta Ariana. Są to produkty najwyższej jakości, łączące w sobie kunszt projektowy i produkcyjny, wytworzone w duchu troski i odpowiedzialności ekologicznej.