Ekskluzywna łazienka

Ekskluzywne łazienki

Ekskluzywne łazienki Warszawa - Projekty łazienek

Podczas realizacji marzenia o ekskluzywnej łazience jednym z pierwszych i najistotniejszych kroków jest wybór właściwego projektanta, który nie tylko urzeczywistni wszystkie Państwa prośby, marzenia i oczekiwania, ale także wykaże się własną inicjatywą i zaproponuje rozwiązania, o których jako laicy w tej dziedzinie moglibyście nie pomyśleć. Gwarantujemy Państwu, że nasi projektanci posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę i doświadczenie w projektowaniu łazienek ekskluzywnych, ale przede wszystkim projekty łazienek i aranżacja stanowi dla nich pasję, z której czerpią wielką przyjemność i dumę. Czyż nie wspaniale jest współpracować z osobami, które lubią swoją pracę i cieszą się z jej efektów?

0
PROJEKTÓW
420
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
1
NAJLEPSZYCH MAREK
1
LAT DOŚWIADCZENIA

Italy Design zajmuje się projektowaniem i aranżacją łazienek już ponad 30 lat, a przez ten czas stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów łazienek, które z dumą prezentujemy w naszym portfolio. Wyznajemy zasadę, że za formą powinna iść funkcja, dlatego każdy z projektantów Italy Design odznacza się nie tylko dużą kreatywnością, ale także szeroką wiedzą branżową, co sprawia, że projektowane przez nas wnętrza posiadają poza walorami estetycznymi również walory funkcjonalne.

Urzekający luksus

W podążaniu za ideałem

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i ciągle dążyć do doskonałości nasi projektanci uczestniczą w targach i szkoleniach organizowanych przez najlepszych światowych projektantów i producentów. Dzięki temu znamy najnowsze trendy oraz jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, których branża rozwija się w bardzo szybkim tempie. Ponadto prowadzimy współpracę tylko z najlepszymi włoskimi producentami ceramiki takimi jak Versace, Sant Agostnio, Ariana czy Gardenia Orchidea. Dzięki temu w naszym sklepie zakupią Państwo produkty odznaczające się poziomem premium. W połączeniu ze skorzystaniem z naszej usługi projektu łazienki otrzymujecie Państwo od Italy Design Państwo kompleksową, profesjonalną usługę na miarę Waszych potrzeb.

Jasny cel

Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta, dlatego doskonale rozumiemy wszystkie potrzeby i każdy projekt łazienki traktujemy indywidualnie. Słuchamy, rozmawiamy i doradzamy. Wszystko po to, abyście mogli Państwo doświadczyć chwili spokoju i odprężenia w ekskluzywnej łazience.

nuta ekskluzywności

Ekskluzywna łazienka – czyli jaka?

Projekt ekskluzywnej łazienki kojarzy się przede wszystkim z prostymi i geometrycznymi kształtami. Takie wnętrze najczęściej wpisuje się w formę minimalizmu, a główną rolę odgrywa przestrzeń i dostęp do światła czy to naturalnego czy odpowiednio zlokalizowanego i rozproszonego sztucznego oświetlenia. Ekskluzywna łazienka z reguły utrzymywana jest w stonowanej kolorystyce, w której tło stanowią płytki ceramiczne dopełnione armaturą w kontrastujących barwach. W każdym projekcie ekskluzywnej łazienki dążymy do osiągnięcia harmonijności i spójności, zwracając uwagę na wszystkie detale i nie zostawiając nic przypadkowi.

Piękno prostoty

Upodobania klientów

Wśród naszych klientów, dla których stworzyliśmy projekt i aranżację łazienki ekskluzywnej dużą popularnością cieszył się każdy odpowiednio stonowany element blichtru oraz właściwe połączenie stylu nowoczesnego ze stylem minionej epoki. Diamentowe szlify, marmurowe żyły, blask pereł wszystkie te cechy znajdują świetne odzwierciedlenie w ekskluzywnych łazienkach, które nawiązują do naturalnych materiałów i struktur. Ekskluzywna łazienka to styl, który jest nieprzemijający, jej wyrafinowany i subtelny wygląd nigdy nie przestanie być modny i nie przestanie łechtać wrażliwe gusta użytkowników.

jakość

Najwyższej jakości produkty

Ekskluzywne łazienki to nie tylko projekt, który jest dokonały w każdym calu, spełnia wszystkie funkcje użytkowe i wpisuje się w potrzeby i oczekiwania użytkowników. Ekskluzywna łazienka to również najlepszej jakości produkty i materiały, a także wykorzystanie dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Italy Design w ofercie swojego sklepu posiada wysokogatunkowe produkty, potwierdzone uzyskaniem licznych certyfikatów jakościowych. Ponadto, każdy z włoskich producentów z którymi współpracujemy prowadzi świadomą politykę zrównoważonego rozwoju, eliminując niekorzystny wpływ produkcji na środowisko. Nasi projektanci posiadają dużą wiedzę produktową i doskonale znają właściwości techniczne oferowanych przez nas materiałów. Ponadto każdy projekt wykorzystując wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych takich jak możliwość zdalnego sterowania oświetleniem, eklektyczną armaturę czy światłoterapię wpisany jest w Państwa oczekiwania i uwzględnia Wasze osobiste preferencje. Dzięki temu łazienka zaprojektowana i zaaranżowana przez projektantów Italy Design spełnia wszystkie kryteria miana ekskluzywności.

studio projektowania wnętrz

Italy Design – pierwszy krok na drodze do ekskluzywnej łazienki

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Szczegółowo omówimy interesujące Państwa zagadnienia, wysłuchamy także Waszych potrzeb i oczekiwań oraz podpowiemy i doradzimy najlepsze rozwiązania. Z Italy Design Wasze plany i marzenia związane z ekskluzywną łazienką mają szansę nie tylko się urzeczywistnić, ale także przewyższyć poziom oczekiwań.

NAJLEPSZE MARKI

Posiadamy w ofercie produkty najlepszych fabryk włoskich, których jakość oraz niepowtarzalny design są cenione i rozpoznawalne na całym świecie.
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 001
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 002
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 003
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 004
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 005
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 006
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 007
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 008
Aranżacja i projekt łazienki Warszawa - 009