Gardenia orchidea

Gardenia Orchidea

Gardenia Orchidea - płytki ceramiczne łazienkowe Warszawa
Ceramika do łazienki

Gardenia Orchidea to nasz zaufany partner biznesowy, z którym współpracujemy od wielu lat. Gardenia Orchidea istnieje na rynku ponad 60 lat, a w 2020 roku stała się częścią Grupy ABK – wiodącej firmy uznawanej za jednego z najbardziej zaawansowanych producentów płyt wielkogabarytowych, która w ostatnich latach ugruntowała swoją pozycję na rynku dynamiką swojej przedsiębiorczej wizji. Od 1997 roku grupa ma wyłączną umowę sprzedaży na całym świecie z Versace Ceramics. Producent płytek ceramicznych Gardenia Orchidea wyróżnia się na tle konkurencji wyrafinowanym stylem i dbałością o każdy szczegół. Bez wątpienia jest synonimem najwyższej jakości i elegancji.

Płytki Gardenia Orchidea Warszawa
Płytki Gardenia Orchidea Warszawa

Najwyższa jakość

Italy design

Płytki Gardenia Orchidea to nie tylko różnorodność wzorów, uniwersalne i monochromatyczne rozwiązania, które stanowią idealną bazę do wielu aranżacji. Płytki Gardenia Orchidea to także doskonała jakość, do której przyczynia się wykorzystywanie wysokogatunkowych surowców oraz innowacyjnych, plastycznych mieszanek do produkcji. Doskonała jakość stanowi o najwyższej jakości produktu. Ponadto płytki Gardenia Orchidea są bardzo łatwe w montażu i świetnie przylegają do podłoża. Zatem nikogo nie dziwi fakt, że ceramika Gardenia Orchidea jest chętnie wykorzystywana nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez hotelarzy czy restauratorów, którzy pomimo zwiększonej ekspozycji na przeróżne uszkodzenia mają pewność, że wybrane przez nich płytki nie stracą na jakości, a dodatkowo prezentują się pięknie i bardzo estetycznie.

Płytki Gardenia Orchidea

Szerokie grono odbiorców

Płytki Gardenia Orchidea to produkt, który cechuje dbałość o każdy szczegół. Ich wygląd jest odzwierciedleniem mistrzowskiego kunsztu łączenia różnych faktur z tradycyjną kamionką, dzięki czemu uzyskano nietuzinkowy efekt potrafiący zaspokoić czułe gusta wielu odbiorców na całym świecie. Elementy perfekcjonizmu i elegancji uzyskiwanych, dzięki wykorzystaniu płytek Gardenia Orchidea docenili już nie tylko odbiorcy w rodzinnych Włoszech, ale także w całej Europie, a ostatnio coraz częściej w Polsce.

Płytki Gardenia Orchidea Warszawa

Kolekcje płytek Gardenia Orchidea

Płytki ceramiczne Gardenia Orchidea Warszawa

LA MARMOTECA

Z kolekcjonerskiej pasji do poszukiwań Gardenia Orchidea wybrała 16 różnych motywów inspirowanych marmurem w kolekcji La Marmoteca, odtworzonych na dużej powierzchni płytki. Płytki z tej kolekcji dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii ceramicznych nadają ścianom i podłogom niesamowite tekstury, które tworzyła natura przez tysiące lat. Ambitna i niepowtarzalna linia kolekcji, która dzięki dostępności różnych rozmiarów, grubości i wykończeń powierzchni jest w stanie zaoferować współczesną elegancję marmuru we wszystkich wnętrzach, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Płytki Gardenia Orchidea Warszawa

OXIDE

To kolekcja płytek o powierzchni charakterystycznej dla „przemysłowych”, obecnie niezwykle popularnych loftowych trendów, zaskakująca realizmem doznań dotykowych i wizualnych utlenionych metali. Ten efekt jest nadawany przez mieniące się odcienie koloru i połyskująco-matowe refleksy, które nadają produktowi charakter niemal trójwymiarowego obrazu. Oxide to gama 5 różnych kolorów, a każdy z tych kolorów jest zaprojektowany tak, aby tworzyć przestrzenie o niekonwencjonalnym charakterze. Oxide nadaje się do eksperymentów z nietypowymi połączeniami kontrastowych materiałów.

Ceramika Gardenia Orchidea Warszawa

UNIQE

To kolekcja o unikalnym stylu, który został wyważony między naturą a liniowością. Powierzchnia, która się tu wyłania nawiązuje do czasów starożytnych pochodzenie. Żyły marmuru oddają piękno i elegancję, które jest odkryte na nowo poprzez współczesny aspekt luksusu.

Płytki ceramiczne Gardenia Orchidea Warszawa

Współpraca kluczem do sukcesu

Italy Design

Ceramika Gardenia Orchidea jest wynikiem dogłębnych badań nad materiałami, wykończeniami i dekoracjami. Kadra techniczna firmy i menedżerowie produktu pracują ramię w ramię z architektami i projektantami. Dom jest prawdziwym celem prac badawczo-rozwojowych Gardenii, tworząc produkty, które zawsze są projektowane z myślą o bardzo specyficznej przestrzeni życiowej. Ceramika ta ucieleśnia nowe smaki i nowe koncepcje przestrzeni, podążając bogatą ścieżką architektury. Zastosowanie wysoce teksturowanych materiałów naturalnych, takich jak drewno i marmur, oraz redefinicja przestrzeni poprzez jednolitość i ciągłość powierzchni szklanych i metalowych to trendy, którym hołduje Gardenia Orchidea i przekłada je na tworzoną przez siebie ceramikę.

Płytki Gardenia Orchidea

Zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość

Gardenia Orchidea stawia sobie konkretne cele, aby ograniczyć wpływ procesów przemysłowych na degradację naszej Planety. Oprócz redukcji emisji i zużycia energii, firma aktywnie angażuje się w zrównoważone, ponowne wykorzystanie surowców. Gardenia Orchidea posiada linię Eco-Body, która wykonana jest z minimum 40% certyfikowanych surowców jakościowych, odzyskanych w procesach produkcji wewnętrznej i zewnętrznej.

Płytki ceramiczne Gardenia Orchidea Warszawa
Płytki ceramiczne Gardenia Orchidea Warszawa

Produkt godny polecenia

Italy Design

Z całą mocą możemy stwierdzić, że płytki producenta Gardenia Orchidea będą właściwym wyborem dla każdego konesera stylu i wyrafinowanego piękna. Najwyższej jakości, wytworzone z wykorzystaniem zrównoważonych, najnowszych procesów technologicznych i z dbałością o każdy szczegół idealnie wypełnią każde eleganckie wnętrze bez względu na jego przeznaczenie.