Galeria

INSPIRACJE ŁAZIENKOWE

Inspiracje - łazienki nowoczesne - Warszawa

Czerwiec

Łazienka to miejsce przeznaczone nie tylko do oczyszczania ciała, ale także do przywrócenia duchowej harmonii i spokoju. Nie od dziś wiadomo, że natura działa na nas kojąco, więc wprowadzenie jej do wnętrz wydaje się świetnym pomysłem. Jeden z trendów 2022 roku czyli łazienka biofilna zakłada, że dodatkiem do naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień, są rośliny. W zielony trend z całą pewnością wpisują się najnowsze kolekcje: Art Walls Flaviker czy Sable Sant`Agostino.

Maj

Kto powiedział, że mała łazienka, w której zmieści się jedynie miska wc i umywalka, nie może być piękna i designerska?
To małe, zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie w domu może być miejscem do eksperymentów z trendami. Zabawa fakturą, kolorem, dodatkami czy oświetleniem jak najbardziej wskazana.
Dodatek konieczny – lustra, które zawsze optycznie powiększają wnętrze i stwarzają iluzję większej przestrzeni.
Do odważnych świat należy, a jak szaleć to gdzie? W małym wc 😉

Kwiecień

Powrót do przeszłości – lastryko wraca do łask i staje się jednym z głównych trendów łazienkowych w 2022 roku.
Ten nakrapiany wzór, znany już w starożytności, przeszedł metamorfozę i oprócz stonowanych barw i małych kamyczków, na płytkach pojawiły się duże, kolorowe wzory, co w efekcie daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Lastryko doskonale sprawdzi się jako subtelne tło lub awangardowy dodatek – wystarczy uruchomić wyobraźnię i niepowtarzalne, modne wnętrze gotowe.

Marzec

Natura to absolutna doskonałość i niewyczerpalne źródło inspiracji.  Kolekcja Mystic włoskiej firmy Sant`Agostino pobudza wyobraźnię, zabiera nas w geologiczną podróż śladem minionych epok. Ponadczasowy styl i elegancja marmurowych płytek doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Łazienka glamour czy nowoczesna – czemu nie, wszystko kwestia odpowiedniej aranżacji.