o nas

Projekt łazienki | Ekskluzywne łazienki - Warszawa

Ekskluzywne łazienki

Italy Design

Kim jesteśmy ?
Specjalizujemy się w spełnianiu marzeń naszych klientów, dlatego pracują z nami najlepsi projektanci. Naszą misją jest tworzenie pięknych i niepowtarzalnych wnętrz, z materiałów faktycznie dostępnych na rynku. Jako dystrybutorzy najbardziej renomowanych włoskich marek, jesteśmy w stanie stworzyć wnętrza na miarę designu światowego. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Co nas wyróżnia, to fakt, że nasi projektanci oprócz wyobraźni i wyrafinowanego poczucia piękna, posiadają fachową wiedzę produktową, która pozwala tworzyć wnętrza nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. W swojej ofercie proponujemy naszym klientom, również usługę wykonawstwa “pod klucz”.
Projekty łazienek - Warszawa

ŁAZIENKI NOWOCZESNE

Stylowe i funkcjonalne

ŁAZIENKI KLASYCZNE

Prostota i elegancja

CERAMIKA
KOLOROWA I METALICZNA

ARMATURA

Dostosowana do twoich potrzeb.

OŚWIETLENIE

Odzyskaj wewnętrzny spokój i równowagę

Projekty łazienek - Warszawa

Doświadczenie

Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów. Łączymy kreatywne podejście ze zrozumieniem potrzeb i oczekiwań klienta.

Pasja

Tworzenie wyjątkowych projektów łazienek to nie tylko praca, a również pasja, z której każdy z naszych projektantów jest dumny.

Wydajność

Ścisła współpraca sprawia, że rozwiązania które dostarczamy są w stu procentach dopasowane do potrzeb inwestora.​

Łazienka twoich marzeń
z nami stanie się rzeczywistością

ARANŻACJA ŁAZIENKI
NASZE SZKOLENIA

Uczestnictwo naszych projektantów w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą pozwala na swobodne wykorzystanie najnowszych trendów w projektowanych wnętrzach. Dlatego też w naszej ofercie dobraliśmy produkty tak aby oferować rozwiązania tylko sprawdzone, trwałe i o bardzo ciekawym designie. W tym zakresie współpracujemy ze światowymi producentami takimi jak:
Projekty łazienek - Warszawa