Sant Agostino

Sant Agostino

Sant Agostino - płytki ceramiczne łazienkowe Warszawa
Ceramika do łazienki

Ceramika Sant Agostino

Italy Design od lat współpracuje z włoskim producentem płytek ceramicznych Sant Agostino. Sant Agostino to przedsiębiorstwo z silnymi korzeniami włoskimi i ponad pięćdziesięcioletnią historią. Międzynarodowa firma, która nawet z mentalnością definitywnie skierowaną ku przyszłości, zachowała swoje wartości i tradycje w nienaruszonym stanie. Sant Agostino kieruje badania stylistyczne i technologiczne w kierunku projektów, które są spójne i mają na celu zapewnienie najwyższej jakości materiałów. Wysoka estetyka i parametry techniczne produktów tego włoskiego producenta są wynikiem przemyślanych wyborów, które sprawiły, że marka odcisnęła swój niepowtarzalny znak w światowym przemyśle ceramicznym.

Płytki Sant Agostino Warszawa
Płytki Sant Agostino Warszawa

Nic nie dzieje się z przypadku

Każdy etap produkcji, od doboru surowców po przechowywanie gotowego produktu, jest w pełni powtarzalny i dokładnie zaplanowany. Złożony proces produkcji ceramiki jest podzielony na pojedyncze fazy, analizowany, monitorowany i stale udoskonalany w celu osiągnięcia wysokiego poziomu doskonałości, jaki Sant Agostino gwarantuje klientom.

Jakość, niezawodność i bezpieczeństwo to podstawowe parametry, które można poprawić jedynie poprzez wydajny, rygorystyczny i wysoce kontrolowany proces przemysłowy, który pozwala osiągnąć i stale podnosić standardy jakości, które oferuje Sant Agostino.

Najwyższej jakości produkt o wszechstronnym zastosowaniu

Italy Design

Płytki ceramiczne San Agostino z powodzeniem można wykorzystać w przestrzeniach zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych. Bez względu na przeznaczenie danej powierzchni płytki San Agostino świetnie sprawdzą się jako najwyższej jakości produkt wpisujący się w wyrafinowane gusta użytkowników. Wysoka jakość płytek ceramicznych uzyskiwana jest dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych surowców, zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych oraz przeprowadzaniu kompleksowych badań w celu utrzymania ciągłego najlepszego poziomu produkcji. Wszystkie te cechy sprawiają, że płytki ceramicznego tego włoskiego producenta to produkt premium o świetnych parametrach technicznych, odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a dzięki temu niezwykle trwały i długowieczny.

Ceramika Sant Agostino Warszawa

Kolekcje płytek Sant Agostino

Płytki ceramiczne Sant Agostino Warszawa

TRUMAMI

Przy tworzeniu tej kolekcji Sant Agostino zagłębiło się w tysiącletnią historię marmuru, aby wydobyć to co w nim najczystsze i najcenniejsze. Trumarmi jest efektem starannej selekcji jasnych marmurów, odtworzonych z maksymalną cyfrową precyzją w porcelanie. Każda płytka ceramiczna osiąga poziom absolutnej perfekcji. Trumarmi zachwyca nieprzewidywalnością żył wynikającą z naturalnych cech, która powstaje w celu uzyskania maksymalnej równowagi między szacunkiem dla autentyczności a najlepszym efektem estetycznym.

Płytki Sant Agostino Warszawa

AKOYA

To uchwycenie tajemnicy piękna najcenniejszych i najjaśniejszych pereł, których efekty blasku i dynamiki zostały odzwierciedlone w materiale ceramicznym. Perły Akoya, hodowane w tajemniczych i fascynujących morzach Dalekiego Wschodu, słyną z niezwykłego połysku, podobnego do bogactwa materialnego cennego alabastru i onyksu. Płytki ceramiczne z tej kolekcji zostały wykończenie specjalną techniką szlifowania zaprojektowaną przez laboratoria Sant Agostino, dzięki której zwielokrotniono efekt jasności i przezroczystości, poszerzając percepcję przestrzeni i wypełniając światłem każde otoczenie.

Ceramika Sant Agostino Warszawa

SABLE

Kolekcja, która bawi się monochromatycznymi odcieniami. Promienne poczucie cielesności i zanikania materii. Ozdabia przestrzeń elegancją oraz spokojnym i naturalnym odczuciem ciszy. Sable to kolekcja, która uwydatnia przestrzeń niczym kolorowy pejzaż. Cała materialna natura piasku wyrażona w kamionce porcelanowej. Wykonane w innowacyjnej antybakteryjnej i antywirusowej technologii Safe Plus, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jonów srebra gwarantując większą higienę i ochronę powierzchni.

OXIDART

To linia, która inspirowana jest przez skorodowane metale, nakrapiane i trawione różnymi procesami atmosferycznymi wyrażona w gresie porcelanowym. Kolekcja o wyrafinowanym, miejskim wyglądzie.

Ceramika Sant Agostino Warszawa

Odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Płytki Sant Agostino

Sant Agostino realizuje kompleksowy program działań w celu skoordynowania wszelkich wysiłków zmierzających do uzyskania produktów bardzo wysokiej jakości przy pełnym poszanowaniu surowych europejskich i międzynarodowych zasad ochrony środowiska, osób i użytkowników końcowych. Dla Sant Agostino zwiększenie wykorzystania alternatywnych źródeł energii stało się ważnym, konkretnym projektem, którego efektem jest najnowocześniejszy system fotowoltaiczny do autonomicznego wytwarzania energii elektrycznej ze słońca. Ponadto Sant Agostino stosuje system odzyskiwania wody deszczowej, który zapewnia ponad 10% oszczędności na zużyciu wody wodociągowej. Dodatkowo ten producent nie odprowadza wody do otaczającego środowiska a wodę technologiczną w całości poddaje recyklingowi i ponownie wykorzystuje w procesach produkcyjnych.

Dobry wybór

Jesteśmy przekonani, że płytki ceramiczne Sant Agostino spełnią oczekiwania każdego wymagającego klienta, zarówno pod względem jakościowym jak i wizualnym. Wszystkich chcących stworzyć wnętrze wypełnione wyrafinowanym stylem i subtelnym pięknem zapraszamy do kontaktu z Italy Design.