Versace

Versace

Versace - płytki ceramiczne łazienkowe Warszawa | Ceramika do łazienki

Italy Design od wielu lat prowadzi współpracę z globalnie rozpoznawaną i luksusową marką Versace. Założona w Mediolanie w 1978 roku przez samego Gianniego Versace, jednego z najbardziej utalentowanych stylistów XX wieku. Gianni Versace jest synonimem włoskiej doskonałości na całym świecie. Od 1997 roku dom mody współpracuje z Gardenia Orchidea jako partnerem z wyboru, dzieląc zarówno cele, jak i wartości.
Miękkie i otulające kształty, najlepsze surowce, ponadczasowe kombinacje kolorów i kluczowe elementy dekoracyjne domu, takie jak wzór Meduzy, wykonane przy użyciu najnowszych technologii, charakteryzują wszystkie kolekcje płytek Versace Ceramics. Powierzchnie Versace Ceramics są przeznaczone do przenoszenia luksusu i ekskluzywnej elegancji stylu Versace do wszystkich obszarów i pomieszczeń, od podłóg, po sufit, od salonu, po łazienki, od domów mieszkalnych, po użytkowe powierzchnie publiczne. W każdej kolekcji projektowanej przez Versace Ceramics niezwykle istotne są dekoracyjne dodatki, które pozwalają przekształć przestrzenie w niepowtarzalne i unikatowe wnętrza.

Kolekcje płytek Versace

Płytki ceramiczne Versace Warszawa

SOLID GOLD

Linia zainspirowana starożytną kulturą. Nowoczesne płytki ceramiczne inspirowane diamentowym szlifem w połączeniu z bogactwem złotych dekoracji w stylu Versace tworzą dynamiczne, a zarazem klasyczne połączenie. Przebijająca się imitacja zwęglonego drewna daje monochromatyczny, zachwycający efekt wizualny.

MAXIMUS

Luksusowa fascynacja najlepszym marmurem znajduje swoje najlepsze odzwierciedlenie w kolekcji Maximus. Jest to wynik starannej selekcji 8 różnych rodzajów marmuru, którego naturalne piękno podkreślają duże płyty i lśniący efekt powierzchni. W kolekcji znajdują się marmury pochodzenia włoskiego, te tradycyjnie spotykane w szlacheckich rezydencjach, jak i odmiany o egzotycznym wyglądzie, charakteryzujące się kolorem akcenty, które przywołują bogactwo kamieni szlachetnych.
Płytki ceramiczne Versace Warszawa

Dokładność i precyzja okraszona nutą żywiołowości

Italy Design

Włosi znani są ze swej dokładności i precyzji, która doskonale kontrastuje z ich wrodzoną żywiołowością. Ponadto cechuje ich wyjątkowa fantazja, a także odwaga, która skłania do urzeczywistniania nieszablonowych rozwiązań. Wszystkie te cechy mają swoje odzwierciedlenie w wykonywanej przez nich pracy, dlatego płytki włoskiego producenta Versace Ceramics są tak wyjątkowym materiałem dekoracyjnym.

Klasyczne wnętrza w nowoczesnym wydaniu

Najlepszy produkt, najwyższe parametry

Charakteryzujący się precyzją i dokładnością Włosi pomimo naturalnej spontaniczności i niezwykle porywczego temperamentu, przy produkcji płytek dużą wagę przykładają do dbałości o wszystkie detale. Dodatkowo, co jest wspólnym mianownikiem wszystkich marek premium Versace Ceramics ogromną wagę przykłada także do jakości wykorzystywanych surowców i materiałów. Ma to swoje odzwierciedlenie w zwiększonej wytrzymałości i odporności produktu na różne działanie wielu czynników zewnętrznych. Dbałość o detale, najwyższa jakość i żywotność produktu stanowią bardzo ważne cechy, biorąc również pod uwagę fakt, że obecnie projektowanie wnętrz nie zawęża się wyłącznie do tworzenia przestrzeni urzekających swoim wyglądem. Równie istotne znaczenie dla użytkowników mają ich funkcjonalność oraz walory użytkowe. Wybierając płytki ceramiczne Versace Ceramics zyskujemy zagwarantowaną pewność, że z powodzeniem będzie można korzystać z nich przez wiele długich lat, podczas których ich wygląd oraz parametry użytkowe nie ulegną zmianie.

Ceramika Versace Warszawa
Ceramika Versace Warszawa

Uniwersalne zastosowanie

Italy Design

Płytki ceramiczne Versace Ceramics mają szerokie zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach utrzymanych w stylu śródziemnomorskim. Równie dobrze prezentują się we wnętrzach kreowanych na nowoczesne oraz klasyczne. Dzięki zastosowaniu do produkcji wysokogatunkowych surowców, a co za tym idzie ich podwyższonej jakości z powodzeniem mogą być wykorzystywane także w przestrzeniach, w których powierzchnie wyłożone płytkami są bardzo intensywnie użytkowane, a przez to mocno narażone na zniszczenia.

Płytki Versace

W Italy Design jesteś na właściwym miejscu

Wszystkie wyżej wymienione cechy i właściwości sprawiają, że płytki włoskiego producenta Versace Ceramics posiadają dużą przewagę nad ceramiką innych producentów. Dlatego nikogo nie dziwi fakt ich rosnącej popularności. Wybierane przez projektantów i inwestorów wrażliwych na piękno, z dobrym wyczuciem gustu, dążących do uzyskania wyrafinowanej elegancji połączonej z wysokimi parametrami technicznymi produktu. W Italy Design rozumiemy i podzielamy wszystkie te wartości i z powodzeniem współpracujemy z Versace Ceramics, których produkty możecie Państwo u nas zakupić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą i dobrze przemyślaną ofertą.
Płytki ceramiczne Versace Warszawa
Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu, w którym przybliżymy cechy poszczególnych produktów, z chęcią doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania. Ponadto, wśród naszych usług znajduje się możliwość wykonania dowolnego projektu oraz jego kompleksowa realizacja. Nasi projektanci to profesjonaliści z dużym doświadczeniem na rynku, doskonałym zmysłem estetycznym i szeroką wiedzą produktową. Korzystając z usług Italy Design będziecie Państwo mieli przyjemność doświadczyć włoskiej precyzji i spontaniczności w najlepszym tego słowa znaczeniu.